Spotkanie informacyjne dla rodziców kandydatów

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne dla rodziców kandydatów do klasy 1!

Odbędzie się ono dnia 13.12.21 o godzinie 18:00. Przez wzgląd na obecnie panującą sytuację epidemiczną, spotkanie odbywać będzie się zdalnie, przez platformę MS Teams.

W trakcie  spotkania będą mieli Państwo porozmawiać z nauczycielami oraz dyrekcją, w specjalnie przeznaczonych do tego pokojach. Link przekierowujący do spotkania, pojawi się już wkrótce w poniższym poście, a także na Funpage’u Naszej Szkoły, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje.

Podczas rozmów przedstawimy  filozofię szkoły i realizowany program. Będzie można porozmawiać z dyrektorem, oraz nauczycielami uczącymi w szkole. Bez wątpienia uzyskają Państwo odpowiedź, na wszystkie nurtujące pytania.

Do zobaczenia!