Lato z Platerkami 2021

Zapraszamy na Lato z Platerkami!

Otwieramy nabór do kolejnej edycji półkolonii dla dzieci w wieku 3-9 lat w Prywatnym Przedszkolu i Szkole im. Cecylii Plater-Zyberkówny przy Szkołach na Pięknej 24/26

Pod okiem kadry naszych placówek dzieci wcielą się w rolę małych artystów, będą odkrywać świat egzotycznych zwierząt, poznawać zwyczaje innych krajów, zgłębiać fascynujące prawa fizyki i matematyki, zanurzać się w magiczny świat baśni i uczyć się poprzez zabawę wielu nowych rzeczy.

Każdy tygodniowy turnus ma inny temat przewodni, ale stałymi punktami są:

  • gry i zabawy na świeżym powietrzu
  • wyjścia do parku i spacery
  • zajęcia kreatywne
  • wycieczka tematyczna (do teatru, muzeum, na wystawy itp.)
  • zajęcia manualne i wzmacniające motorykę

Dbamy również o zdrowe żywienie Waszych dzieci, zapewniając w ramach  opłaty całodzienne wyżywienie. Jedzenie przygotowujemy w naszej lokalnej kuchni i dopasowujemy specjalnie do potrzeb małych dzieci. W przypadku zaleceń lekarskich możliwe jest indywidualne dopasowanie diety dziecka.

Wszystkie zajęcia będą się odbywały w aktualnym reżimie sanitarnym, według zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministerstwa Edukacji i Ministerstwa Zdrowia, które śledzimy na bieżąco.

Jeżeli takie będą zalecenia odpowiednich władz, to ramowy program tygodniowy, wskazany powyżej, może ulec zmianie.

Cena regularna: 650 zł za turnus tygodniowy.

Możliwe upusty (każdorazowo za turnus):

a) 100 zł z tytułu przynależności do Społeczności Platerkowskiej

b) 50 zł z tytułu rezerwacji z wyprzedzeniem co najmniej 2 tygodni

c) 50 zł dla drugiego dziecka

Upusty mogą się łączyć. Poprzez Społeczność Platerkowską rozumiemy dzieci i młodzież będące Cecylką/-iem, Platerką lub Zyberkiem (nawet in spe tj. od 1 września br.) lub ich rodzeństwo.

Turnusy odbywają się przez wszystkie tygodnie wakacji a opieka zapewniona jest w godzinach 8.00-17.00. Wpłata zaliczki 250 zł/turnus zgodnie z procedurą zapisów jest gwarancją miejsca. Prawidłowo i kompletnie wypełniony kwestionariusz prosimy przesłać na adres sekretariat@cpz.edu.pl

Dokumenty do pobrania: