Oświadczenie o dostępności

Jako właściciel witryn cpz.edu.pl, zyberki.cpz.edu.pl, platerki.cpz.edu.pl, liceum.cpz.edu.pl, cecylki.cpz.edu.pl, Stowarzyszenie Oświatowe im. Cecylii Plater-Zyberkówny dokłada wszelkich starań, aby nasze usługi były dostępne dla osób niepełnosprawnych. Staramy się zapewnić, aby strona internetowa była łatwiejsza w użyciu i bardziej dostępna dla osób niepełnosprawnych, z silnym przekonaniem, że każda osoba ma prawo żyć z godnością, równością, komfortem i niezależnością.

Dostępność na cpz.edu.pl, zyberki.cpz.edu.pl, platerki.cpz.edu.pl, liceum.cpz.edu.pl, cecylki.cpz.edu.pl

Strony cpz.edu.pl udostępniają Widget dostępności witryny UserWay , który jest obsługiwany przez dedykowany serwer dostępności. Oprogramowanie pozwala naszym witrynom poprawić zgodność z Wytycznymi dotyczącymi dostępności treści internetowych (WCAG 2.1).

Włączanie menu ułatwień dostępu

Na stronach cpz.edu.pl menu dostępność może być włączone przez kliknięcie ikony dostępności menu, które pojawia się w rogu strony. Po uruchomieniu menu dostępności zaczekaj chwilę, aż menu ułatwień dostępu załaduje się w całości.

Zastrzeżenie

Nasze Stowarzyszenie kontynuuje wysiłki w celu ciągłego ulepszania dostępności swoich stron i usług w przekonaniu, że naszym wspólnym moralnym obowiązkiem jest umożliwienie bezproblemowego, dostępnego i nieskrępowanego korzystania również osobom niepełnosprawnym.

Pomimo naszych starań, aby wszystkie strony i treści na stronach cpz.edu.pl, zyberki.cpz.edu.pl, platerki.cpz.edu.pl, liceum.cpz.edu.pl, cecylki.cpz.edu.pl były w pełni dostępne, niektóre treści mogą nie być jeszcze w pełni dostosowane do najsurowszych standardów dostępności. Może to wynikać z nieznalezienia lub zidentyfikowania najbardziej odpowiedniego rozwiązania technologicznego.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz trudności z jakąkolwiek treścią na którejś z naszych stron lub potrzebujesz pomocy w jakiejkolwiek części naszej witryny, skontaktuj się z nami w normalnych godzinach pracy, jak wyszczególniono poniżej, a my chętnie pomożemy. Jeśli chcesz zgłosić problem z dostępnością, masz pytania lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z właścicielem cpz.edu.pl, zyberki.cpz.edu.pl, platerki.cpz.edu.pl, liceum.cpz.edu.pl, cecylki.cpz.edu.pl w następujący sposób:

Email: sekretariat@cpz.edu.pl